Весняні будні студентів-стажерів або як чудово провести час з користю

Кожен з нас чекає весну. Адже це той час, коли прокидається природа, світить сонечко і хочеться починати щось нове. Але і є події, які ти чекаєш з нетерпінням. Які вже були, є і будуть. До такої події і відноситься наша весняна програма інтенсиву для стажерів, які збираються їхати на стажування до Франції. Цей рік не виняток і ми з радістю приймаємо у нас в гостях викладача французької мови Жозi Аннекен. Щороку Жозi приїжджає на дво-тижневий курс підвищення рівня французької мови для наших студентів. Поліпшити свої знання, розібратися з моментами, які можуть статися під час стажування, та й просто поспілкуватися з носієм мови – все це і чекає наших студентів-стажерів. Неймовірно, чи не так? В рамках навчання у нас проходять не тільки аудиторні заняття, а й зустрічі поза класом, де ми також спілкуємося і просто чудово проводимо цей час разом.

Квітень 18, 2019