Наша команда

А зараз ми хочемо похвалитися нашою командою. Людьми, які для нас і викладачі, і наставники, і друзі. Ткаченко Оксана Борисівна – директор центру українсько-французького співробітництва, Саркісян Анна Овсепівна – декан факультету технології вина і туристичного бізнесу, Зінченко Олена Сергіївна – викладач французької мови, Аннеке Жозі – викладач французької мови (Франція). Це ті натхненники, хто допомагають нам реалізовувати наші цілі, плани та ідеї. Ну і ми, студенти різних факультетів та курсів. І головне, що ми команда.

Цей день нам запам’ятається не тільки як закінчення плідної тижні, але і яскравими подіями. Привітати всіх з нашим 3м місцем в відео-конкурсі, зустріти французьку весну і просто висловити подяку тим, хто робить нас краще. Дякуємо, ми вас любимо! ❤️

Квітень 20, 2019